Porada prawna online - Kancelaria Adwokacka Adwokat Dr Katarzyna Plata-Gardas

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Dr Katarzyna Plata-Gardas

Porady prawne online

Nie masz czasu, bądź możliwości przyjścia do kancelarii osobiście?
Możesz skorzystać z porady prawnej online!

Jeśli potrzebujesz porady prawnej, opinii prawnej, wzoru pisma, czy analizy umowy, wypełnij formularz „Porada prawna online” znajdujący się u dołu strony. Sformułuj pytanie w sposób możliwie precyzyjny i wyczerpujący, a następnie poczekaj na bezpłatną wycenę usługi. Jeśli akceptujesz podaną cenę oraz czas realizacji, przelej na wskazany numer rachunku bankowego podaną kwotę, a w ustalonym terminie otrzymasz zamówioną usługę.

Na życzenie Klienta usługa „Porada prawna online” może być świadczona także za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Wszystkie usługi prawne wykonywane są osobiście przez Adwokata.

Korzystanie z usługi „Porada prawna online” wiąże się z obowiązkiem zapłaty.

Szczegółowe zasady świadczenia usługi „Porada prawna online” zawarte są w Regulaminie.

Porada prawna online


  *Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Państwem i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Katarzyna Plata-Gardas prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Dr Katarzyna Plata-Gardas ul. 11 Listopada 10/4, 43-300 Bielsko-Biała. Podane dane będą przetwarzane w celach kontaktowych, związanych z udzieleniem odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), a także na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora przejawiającego się w odpowiedzi na zadane w formularzu "Porada prawna online" pytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej informacji na temat danych osobowych oraz przysługujących w związku z nimi praw, zamieszczono w Polityce Prywatności.
  parallax background

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  001-future
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w piątki od 9:00 do 15:00.
  002-whatsapp
  W drodze telefonicznej, istnieje możliwość ustalenia terminu spotkania poza godzinami pracy Kancelarii.
  727 585 588