Porada prawna online - Kancelaria Adwokacka Adwokat Dr Katarzyna Plata-Gardas

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Dr Katarzyna Plata-Gardas

Porady prawne online

Nie masz czasu, bądź możliwości przyjścia do kancelarii osobiście?
Możesz skorzystać z porady prawnej online!

Jeśli potrzebujesz porady prawnej, opinii prawnej, wzoru pisma, czy analizy umowy, wypełnij formularz „Porada prawna online” znajdujący się u dołu strony. Sformułuj pytanie w sposób możliwie precyzyjny i wyczerpujący, a następnie poczekaj na bezpłatną wycenę usługi. Jeśli akceptujesz podaną cenę oraz czas realizacji, przelej na wskazany numer rachunku bankowego podaną kwotę, a w ustalonym terminie otrzymasz zamówioną usługę.

Na życzenie Klienta usługa „Porada prawna online” może być świadczona także za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype lub Zoom.

Wszystkie usługi prawne wykonywane są osobiście przez Adwokata.

Korzystanie z usługi „Porada prawna online” wiąże się z obowiązkiem zapłaty.

Szczegółowe zasady świadczenia usługi „Porada prawna online” zawarte są w Regulaminie.

Porada prawna online


  *Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Państwem i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Katarzyna Plata-Gardas prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Dr Katarzyna Plata-Gardas ul. 11 Listopada 10/4, 43-300 Bielsko-Biała. Podane dane będą przetwarzane w celach kontaktowych, związanych z udzieleniem odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), a także na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora przejawiającego się w odpowiedzi na zadane w formularzu "Porada prawna online" pytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej informacji na temat danych osobowych oraz przysługujących w związku z nimi praw, zamieszczono w Polityce Prywatności.
  parallax background

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  001-future
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w piątki od 9:00 do 15:00.
  002-whatsapp
  W drodze telefonicznej, istnieje możliwość ustalenia terminu spotkania poza godzinami pracy Kancelarii.
  727 585 588